אז זהו, אחרי חודשים Freiluftturnier מרובים של מחשבות, תהיות ודחיינות אין קץ התיישבתי לכתוב את פוסט הפתיחה של הבלוג (לא לטעות היו Guitar לי גם סיבות מוצדקות). חשבתי לעצמי שהדברים פשוט יצאו בקלות והכתיבה תהיה מהירה, קלה וקולחת. אז חשבתי…בתום מאבק ממושך שלי עם עצמי ותוך כדי שתיית 5 ספלי קפה, 3 כוסות מים, קיפול כביסה והכנת ארוחת צהריים לילדים (כי כמובן כל זה היה מאד הכרחי עכשיו Wholesale Miami Dolphins Jerseys בשעה תשע בבוקר) הצלחתי להתיישב, לארגן את המחשבות ופשוט להתחיל.

אז ככה…

מי אני?

אני טלי, נשואה ואמא לשלושה, שתיים ואחד. אחת לשבוע מרפאה בעיסוק (בתחום התפתחות הילד) ובכל שאר השבוע מעצבת פנים ולהטוטנית Services תמידית (ביעילות כזו או אחרת) בין כל 9587 מטלות ומשימות, אותן אני מאמינה wholesale Minnesota Vikings jerseys מכירה כל אמא.

אוהבת, נהנית ומעריכה יופי, אסתטיקה וטוב בעולם הזה.

למה בלוג?

"למה את צריכה בכלל בלוג"? תשובה חד משמעית אין לי ממש, אבל כבר למעלה משלוש שנים אני מסתובבת עם התחושה שאני צריכה איזושהי פלטפורמה שתוכל להכיל ולהתאים לכל מה שאני רוצה לכתוב, לצלם, להפיק, לערוך ולהעלות. מכאן ועד ההבנה שבלוג הוא אכן המסגרת המתאימה הדרך היתה לא קצרה ולא פשוטה, אבל הנה הגעתי עד הלום. הפרפרים בבטן כבר מפרפרים כמה חודשים ורק המחשבה שאוכל לעשות את כל מה שכתבתי גורמת לי להסתובב עם חיוך (די אוילי) על הפנים.

IMG_0924

למה עכשיו?

כפי שכבר הבנתם "בלוטת הבלוג" ואני חיינו לנו במשך כמה שנים בצוותא ובשלום ולא ממש הפרענו אחת לשניה. בשנה האחרונה ובמיוחד בחודשים האחרונים היא הלכה ותפחה ולא הרפתה, עד שאי אפשר היה להתעלם ממנה יותר. זו היתה שנה מאתגרת, רווית רגשות מלאי עוצמה, שנה בה חוויתי אובדן, פרידות ואכזבות רבות. (הפרידה המשמעותית ביותר היתה הפרידה לעד מאבא שלי ). כן עד כמה שזה נשמע קלישאי ונדוש מצאתי את הכוחות להתגבר, להתחזק לבנות מחדש וגם לראות ולמצוא את הטוב או בקיצור כמאמר הפתגם הידוע "מה שלא הורג מחשל".

למה הכל זהב?

"לב זהב", "ידי זהב", "תפוח זהב", "זהב טהור", "מגע זהב"…..וישנם עוד רבים. הבנתם את העניין- אני מנסה לראות בכל כוחי את הזהב שבחיים ופשוט להנות ממנו. להוקיר תודה ולהנות מהדברים הקטנים, הבסיסיים והמוזהבים שנמצאים סביבנו- מהבריאות, מהמשפחה, מהחברים ומרגעי החסד וההנאות הקטנות שבסופו של דבר כולם ביחד מסבים לנו אושר גדול.

באופן מכוון אני מעדיפה להתעלם מ"לא כל הנוצץ זהב הוא", מ"כלוב של זהב", מ"עגל הזהב" וכד'. מתייחסת אך ורק לזהב החיובי ויש המון ממנו.

IMG_1075

אז מה יהיה לנו כאן?

הרבה זהב יהיה לנו כאן, הדברים הקטנים /גדולים שעושים טוב על הלב. אמנם אני כבר לא צעירה ופוחזת (בעצם אף פעם לא הייתי פוחזת במיוחד, רק קצת), אבל גם אנחנו האימהות לילדים הבוגרים יותר (וכן גם למתבגרים שומו שמיים) די מגניבות (הנה הסגרתי את גילי…), נהנות מעיצוב, מסטייל הורס, ממתכון טוב, מטיולים, מ DIY ובעצם ממה לא? אז זה מה שיהיה כאן. הראש מתפקע מרעיונות והמח הקודח עובד שעות נוספות.

מזמינה אתכם להצטרף אלי לדרך הזו, שאליה אני יוצאת היום wholesale NFL jerseys ושאין לי מושג לאן היא תוביל מקווה לשבץ אותה בכמה שיותר אבנים מוזהבות ומנצנצות.

* כמעט שכחתי- מוסיקה היא אחת האהבות הגדולות שלי ולכן בסופו של כל פוסט אצרף שבעולם האסוציאציות שלי יתאים לתוכן שלו. הכי wholesale NFL jerseys מתבקש ששיר הפתיחה יהיה ???? כמובן – GOLD, של ספנדאו באלט, כיאה לטינאייג'רית קצוצת שיער מהאייטיז.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ntG50eXbBtc?rel=0&controls=0&showinfo=0]

נתראה בקרוב