לא, זה לא הולך להיות  פוסט סיכום שנה ולא כי אין לי מה לסכם, ברור שיש ויש הרבה אבל גם זה יגיע באיזשהו אופן. זה לגמרי הולך להיות פוסט בשבחו של החורף. אני מודה ומתוודה שאני מאד מאד אוהבת את החורף אם בכלל אפשר לקרוא לחורף בארץ חורף ולמה?

בגלל הגשם, הקרירות, האוויר הצח והנקי, המגפיים, הלבוש החורפי שמאפשר הרבה יותר אפשרויות לבוש מעניינות (ויסלחו לי הסטייליסטיות שאולי חושבות שאני טועה), המגפיים, כן המגפיים אני כל כך אוהבת מגפיים, האבוקדו הטרי, פירות ההדר, הקרמבו שמפציע כבר במוצאי סוכות ומאז שתחביב הצילום כבש אותי האור של החורף שלנו. אור רך, נעים ולא שורף.

יש עוד המון סיבות לאהוב וגם לא לאהוב את החורף אבל אני לא אמשיך כי נראה לי שהדברים ברורים.

סוד נוסף שאני חושפת כאן הוא החולשה שלי לספלים כי לא משנה מה העונה אני שותה משקאות חמים וכפי שאתם בטח מתארים לעצמכם מגירת הספלים והכוסות במטבח היא אחת העמוסות ביותר כי כשאני עוברת ליד ספלים בחנויות לא יכול להיות מצב שלא אעיף מבט במקרה המינימלי ואגיע עם כמה ספלים לקופה במקרה המקסימלי. התנאי הראשון וההכרחי לרכישת ספלים יהיה כמובן הערך האסתטי בעיניי ואין ספק שאני רואה שינויים בטעם האישי שלי כשאני סורקת ברפרוף את המגירה. תנאי שני הוא התנאי הפרקטי שבעברית פשוטה אומר העמידות במדיח אבל לא לתנאי או כלל יש גם יוצא מן הכלל.

ולמה אני מספרת כאן את כל הסיפור הארוך הזה?

כי הכנתי לכם מתנה קטנטנה שמשלבת בתמונה אחת כמה מהדברים שכתבתי כאן. תמונת חורף עם ספל במראה חורפי, קפה חם, ברקע סוודר גדול ואור של חורף.

מוזמנים להוריד בשמחה את הקובץ ולשים לכם אותו איפה שרק תירצו- על לוח שעם או מגנט, על חוט עם אטב או על גרילנדת אורות קטנים, או כל רעיון אחר שרק תרצו. שתפו אותי ותשלחו לי מה עשיתם עם התמונה, זה מאד מאד ישמח אותי.

את הקובץ להדפסה תוכלו להוריד ממש כאן

את הפוסט הזה אני מקדישה לזיו המקסימה שדגמנה בצילום הזה ובעוד לא מעט מהצילומים שעלו כאן בבלוג, זיו מתגייסת בימים הקרובים ואני מאחלת לה הצלחה גדולה ורק טוב  בשירות הצבאי ובכלל.

כמובן שתהיה שנה אזרחית/ כללית טובה, מוצלחת ומנצנצת לכולנו.

טלי.