המון המון זמן לא צירפתי קובץ להורדה בבלוג וללא ספק אין מתאים יותר מליל הסדר כדי ליצור קובץ כזה. כמובן שפסח מתקשר אצלי לאביב, אוירה חגיגית, פריחה ו…..חרציות. החרציות הן אלו שנועלות בגרנד פינאלה אדיר של מרבדים צהובים כל חלקה טובה וחותמות סופית את החורף, עד לפעם הבאה.

מסתבר שהקשר בין פסח וחרציות קיים גם אצל דלית הכל כך המוכשרת שהאיורים שלה מעוררי התפעלות בכל פעם שאני רואה אותם. מוזמנים להיכנס לאינסטגרם של דלית ולהתפעל כמוני.

ההשראה לפרינטבלס שתוכלו להוריד ולהדפיס היתה איור החרציות הזה-

ניתן לרכוש כאן

מצרפת לכם קבצים להורדה במדפסת הביתית שבעזרתם כל שולחן יוכל להפוך לאביבי ומיוחד במינו. ממליצה אם יש לכם זמן להדפיס בבית דפוס, המחיר הוא שקלים בודדים בלבד והתוצאה שווה ומרהיבה. הדפיסו על ניירות במשקל 160 גרם, אבל אני חוזרת ואומרת שגם הדפסה במדפסת הביתית תביא לתוצאות יפיפיות.

*. ומה אפשר לעשות עם הפרינטבלס?

כמובן שהאפשרויות הן אינסופיות וניתן פשוט לעוף עם הדמיון וליצור כל מה שרק תחשבו עליו.

 

*. כמה דוגמאות מאד מאד פשוטות ליישום, תצטרכו אך ורק את הדפים המודפסים (רצוי להשתמש בשתי הדוגמאות ולשלב), פרחים, מספריים וסלוטייפ. זה הכל!!!

שולחן חגיגי ואביב בקלי קלות מובטח לכם.

ואלו הרעיונות-

פלייסמטים לצלחות- רק להדפיס ולהניח מתחת לצלחות.

תגיות שם לכל אורח- גיזרו מתוך הדוגמאות מלבנים בגודל- 10 סמ'*7 סמ', קפלו בדיוק באמצע, כיתבו את שם האורח והניחו על הצלחת שלו.

קונוסים לפרחים- גיזרו את דף ה A4 עליו הדפסתם לארבעה חלקים שווים ופשוט גלגלו וצרו קונוס שאת שני צדיו הדביקו בעזרת סלוטייפ. הכניסו פרחים והניחו על כל צלחת.

חבקים למפיות- גיזרו רצועות בגודל 7*12 סמ', הדביקו את הקצוות והכניסו מפית בד/ נייר.

תפריט הארוחה כי אי אפשר להימלט מהארוחה בסופה של ההגדה- פשוט קפלו את הדף המודפס ובחלקו הפנימי כיתבו ופרטו את כל המטעמים שעומדים לעלות על השולחן .

אני נשבעת שזו עבודה של כמה דקות והתוצאה מרהיבה.

אשמח מאד שתראו לי איך יצא, אני כבר מסוקרנת!!!!

*.בואו ונחשוב גם על האחרי, אחרי הסדר, אחרי הארוחה כשהכל כבר נראה הרבה פחות מסודר ומעוצב, לגמרי כמו שולחן אמיתי שאוכלים עליו בכל יום ולא שולחן מעוצב שיכול להופיע במגזין, הרי אלו הם החיים באמת.

דלית ואני נשמח מאד אם תשלחו לנו צילומים של השולחנות אחרי, כן כן עם המפה המעט מקומטת, עם הסכום הלא מסודר ומיושר,עם הכתמים ובאופן כללי עם אי הסדר שאחרי הסדר. בין כל השולחים תבוצע הגרלה שהזוכה בה תקבל/ יקבל איור בצבע גואש בהדפס אומנות על נייר פייו ארט בגודל .   קראתם נכון- שילחו לנו תמונה של האחרי ויהיה לכם סיכוי לזכות בהגרלה.

מוזמנים לצרף את הצילומים לתגובות כאן בבלוג בדף הפייסבוק של הבלוג, או לשלוח למייל  talipaz5@gmail.com

 

להורדת דוגמא 1

 

 

 

להורדת דוגמא 2 

 

 

מתאים לכם קינוח עוגיות אגוזים חגיגיות? מוזמנים להיכנס לבלוג של מיכל בן משה המקסימה ולקבל את המתכון.

בטח בשבוע הבא תטיילו בארץ או בעולם מזמינה אתכם להיכנס לפוסט באתר KOSHER ONLY , שסוקר מסעדות כשרות בארץ ובעולם. תהנו.

עוד רעיונות לשולחנות מעוצבים ופשוטים לביצוע תוכלו למצוא כאן וגם כאן.

 

ועכשיו לעבודה,

מאחלת לכולכם חג שמח!!!!

נתראה בפוסט הבא,

טלי.