טו' בשבט שמח!

והיום הפוסט חגיגי במיוחד. טו' בשבט ממש מעבר לפינה (ליתר דיוק ביום שבת) ואני כל כך אוהבת את החג הזה. נכון שאין הכנות מיוחדות ,קדחתניות או מושקעות במיוחד. אין הוד, הדר או משמעויות רוחניות כבדות משקל שמלוות אותו ואולי דווקא הפשטות, הטבע המתפרץ במלוא העוז בחוץ בעונה הנהדרת הזו, הפרחים, הירוק (וקבלת התעודות של הילדים מביה"ס), כל אלה עושים את החג הזה לכל כך חגיגי ומקסים בעיני.

כשהבלוג היה עדיין רק בגדר מחשבה ידעתי שארצה לשלב בו הפקות קטנות והדפסות שתוכלו להוריד ממנו ולהדפיס באופן הכי קל ופשוט במדפסת הביתית. אז הנה זה קורהמצרפת לכם בשמחה ומכל הלב קבצים שתוכלו להוריד ולהדפיס בקלות ובאופן נגיש במדפסת שלכם או בבית דפוס תמורת שקלים בודדים.

מה בתפריט?

אני תמיד בעד חגיגות ואם כבר חוגגים אז למה לא עם שולחן מעוצב ומותאם לרוח החג? קבלו פלייסמטים (ומה בעצם המילה העברית לפלייסמט???) עם איורי שקדיות בשלושה צבעים ותגיות שם אישיות ומותאמות לכל סועד, איתם תוכלו לערוך שולחן חג חגיגי במיוחד. רק להדפיס, לגזור, לקפל ולערוך את השולחן. לנוחיותכם הקבצים בפורמט pdf ומותאמים לגודל דף מדפסת 4A .

את האיורים היפיפיים והכל כך מיוחדים (בטוחה שתסכימו איתי), שהותאמו במיוחד לרוח החג איירה חברתי משכבר הימים דלית פסח. דלית מאיירת ומעצבת גראפית מוכשרת במיוחד, אותה אני מכירה כבר שנים עוד משנות הנערות שלנו ומבטיחה לכם שתהנו כאן בבלוג מהכישרון המאד גדול שלה.

דלית פתחה חנות פרינטבלס באטסי ואני ממליצה בחום להיכנס ולבקר בה

https://www.etsy.com/il-en/shop/Decor4Print?ref=hdr_shop_menu

בהדפסים תוכלו להשתמש גם בתור תמונות, הגודל מותאם למסגרות סטנדרטיות בגודל 21*30 ס"מ (ואם תרצו כל גודל אחר ניתן לשנות בקלות ולפני ההדפסה את הגודל בקובץ ה– pdf ).

עריכת השולחן

כדי להדגים לכם כמה קל ופשוט לערוך את שולחן החג חברתי לקרן גרוס, חברה טובה ויקרה ומלבישת בתים בחסד עליון בביתה המקסים. היה לשתינו ברור שאפשר להפיק תוצאה מרהיבה באמצעים פשוטים ונגישים שקיימים בכל בית. לפלייסמטים ולתגיות השם הוספנו שתילים שנשתלו במיכלים שונים, הוספנו צמחיה מגוונת- פרחים, ענפים ועלים. שימו צמחיה בכל כלי או מיכל שיש לכם בביתקופסאות שימורים ריקות, ספלים, כוסות, בקבוקים, צנצנות ובעצם כל כלי קיבול וזה הכל בעצם. אל תהססו!!! תוצאה מרהיבה מובטחת לכם.

את הפלייסמטים ואת תגיות השם האישיות תוכלו להוריד כאן: שקדיה לבןשקדיה כחול, שקדיה ירוק, תגי שם

*. וברוח החג, השולחן ומרבדי הכלניות שבחוץ גם השירכלניות. קלאסיקה עם טוויסט בקצב הבוסה נובה.

מאחלת לכם חג שמח, מלא בפריחה וצמיחה

נתראה בקרוב,

טלי.